Forum mini-Klubu Nastoletnich Pisarek-Amatorek

**************


#1 2008-07-07 17:11:44

Zireael

Użytkownik

Punktów :   

Wasza ulubiona książka

Jakie książki czytacie? Ja uwielbiam fantasy!

Offline

 

#2 2008-07-07 19:55:39

AGSJ

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza ulubiona książka

Ja też kocham fantasy. W ogóle jestem molem książkowym i czytam wszystkie książki jakie wpadną mi w ręce, ale fantasy to mój ulubiony gatunek. Pomijając oczywistego kanonu, czyli Tolkiena, Lewisa i Rowling to kocham Atramentową Trylogię Cornelii Funke oraz seria Wampiraci Justina Sompera.

Offline

 

#3 2008-07-07 20:16:58

Nihil

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza ulubiona książka

Ulubione książki. Powtórzę się. Gatunek fantastyki - tylko i wyłącznie to czytam. Magia, czary, odległe krainy, niespotykani bohaterowie to jest coś co uwielbiam. Wszystkie książki fantasy mają swój własny odrębny kilat, którego pozostałe nigdy nie będą mieć.
Jakie książki najbardziej preferuje? Pomińmy wszystkie księgi Tolkiena, bo to każdy powinien znać, szanować i wielbić nade wszystko. Trylogia czarnego Maga jest niesamowita, wręcz wciągająca, Opowieści z Narnii,  Zawód: Wiedźma - pełna humoru opowieść. Dziedzictwo, Achaja.. To tylko nieliczne z książek, które żyją we mnie ciągle.

Offline

 

#4 2008-07-25 13:31:40

Pustynia

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza ulubiona książka

Fantastyka - Potter, Obie słynne trylogie - Władca Pierścieni i na razie nie ukończone Dziedzictwo. No i niezniszczalna Narnia.
Jednak na pierwszym miejscu stawiam Johnatana Carolla. Wszystkie - zaczynając od Koktajlu, a kończąc na Zakochanym Duchu.
Nadal też w moim domu cieszą się powodzeniem książki Cejrowskiego - olbrzymia ilość sarkastycznej uciechy.
Gdzieś zatopię się w przeróżne humorystyczne książki typu Kuba Rozpruwacz.
I oczywiście wszystkie przygodowe lektury ^^.


"Wędruj, wędruj złota auro,
znajdź swe przeznaczenie.
Ukryj w myślach senna maro,
moje ulotne marzenie. "

Offline

 

#5 2008-07-27 14:06:21

AGSJ

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza ulubiona książka

Cejrowskiego czytałam na razie tylko "Gringo wśród dzikich plemion", i muszę przyznać że niesamowicie mi się spodobało. Czasami po prostu pękałam ze śmiechu. Mam cel przeczytać jeszcze coś jego autorstwa, ale nie wiem, czy uda mi się to zrealizować.

Offline

 

#6 2008-07-31 18:47:03

Pustynia

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza ulubiona książka

realizuj swoje zachcianki względem Cejrowskiego, bo warto.
Na prawdę to mistrz ^^.


"Wędruj, wędruj złota auro,
znajdź swe przeznaczenie.
Ukryj w myślach senna maro,
moje ulotne marzenie. "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaservgm.pun.pl www.otibias.pun.pl www.bractwofantasy.pun.pl www.plhelite.pun.pl www.forum-sebn.pun.pl