Forum mini-Klubu Nastoletnich Pisarek-Amatorek

**************

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-07-07 20:19:27

Nihil

Użytkownik

Punktów :   

Wasza twórczość.

Jak temat działu wskazuje będzie on o naszej twórczości.
Co robicie, ze tak długo piszecie? Jak kształcicie i tworzycie swój własny styl? Czy od dawna piszecie? A może chcesz pochwalić się swoim opowiadaniem charakteryzując go czymś?
Wszystko na ten temat zamieszczamy tu

Offline

 

#2 2008-07-08 14:56:05

Zireael

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

Ogólnie chcę napisać książkę, fantastyczną. Inspiruje mnie wiele rzeczy, ale głównie krajobrazy bądź rysunki.

Offline

 

#3 2008-07-08 18:05:48

AGSJ

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

Od zawsze moim marzeniem było napisanie książki. Od razu kiedy nauczyłam się pisać i czytać, czyli w wieku około 4 lat,  zaczęłam tworzyć jakieś opowiadania. Podejmowałam mnóstwo prób napisania czegoś, co mogłoby książkę przypominać, ale szczerze mówiąc, to nic tak naprawdę jej nie przypominało i było strasznie dziecinne.

Offline

 

#4 2008-07-09 10:17:52

Nihil

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

OO.. to widzę dziewczyny, ze jesteście strasznie ambitne. Ja osobiście nigdy nie myślałam nad napisaniem książki. Może wiem, ze moja twórczość literacka jest zbyt słaba by zabierać się za coś tak ciężkiego. Jednak szczerze mówiąc chyba osobiście wolę czytać książki niż samemu je pisać

Offline

 

#5 2008-07-09 16:37:41

AGSJ

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

To pomyśl, Nihil Może i pisanie książki jest ciężkim zadaniem, ale kiedy ma się wenę to czasami po prostu nie można robić nic innego, tylko po prostu pisać i pisać... Chyba każdy, kto kiedyś coś pisał, rozumie co to znaczy. Ale u mnie to jest tylko marzenie... Na pewno nigdy się nie zrealizuje.

Offline

 

#6 2008-07-09 17:37:41

Zireael

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

Trzeba próbować. Ja kiedys napewno napiszę książkę. A co tam 8)

Offline

 

#7 2008-07-10 12:33:46

Nihil

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

Tak. Tylko aby pisc książkę w dodatku Fantazy trzeba potrafić wymyślić coś naprawdę oryginalnego.. Jeśli o mnie chodzi i o moje opowiadania to zawsze na czymś się wzoruję. Teraz jest to Narnia - wcześniej była, gra, bajka i tak dalej..
Stworzenie zwykłego opowiadania, a własnej książki są to dwie różne rzeczy xP

Offline

 

#8 2008-07-10 19:51:44

Zireael

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

Chyba że ktoś ma bujną i chorą wyobraźnię jak ja xP

Offline

 

#9 2008-07-10 22:58:00

AGSJ

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

Też mam bujną i chorą wyobraźnię, ale też zawsze się na czymś wzorowałam. Może kiedyś podejmę jakieś próby samodzielnego wymyślenia czegoś od podstaw- ale nie wiem co z tego wyjdzie.

Offline

 

#10 2008-07-11 09:26:47

Nihil

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

Hm..a ja nie mam chorej wyobraźni o.O Dlatego też pomysł z napisaniem w przyszłości książki u mnie zupełnie odpada ^^

Offline

 

#11 2008-07-11 10:50:07

AGSJ

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

Wyobraźnia niekoniecznie musi być chora (to pojęcie może znaczyć dużo), ale po prostu bujna i potrafiąca wymyślić coś nowego, oryginalnego.

Offline

 

#12 2008-07-11 12:49:30

Zireael

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

I oczywiście trzeba sobie zdać sprawę że pisanie książki nie zajmie jednego wieczoru^^

Offline

 

#13 2008-07-12 09:38:35

AGSJ

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

Mi czasami jeden rozdział nie zajmuje jednego wieczoru, tylko więcej... Pisanie książki to jest jednak czaso i pracochłonne zajęcie.

Offline

 

#14 2008-07-25 13:26:55

Pustynia

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wasza twórczość.

Piszę od kilku lat, można powiedzieć, ze od kiedy nauczono mnie trzymać ołówek w łapce.
Wzoruję moje opowiadania na snach - moich lub mojej mamy.


"Wędruj, wędruj złota auro,
znajdź swe przeznaczenie.
Ukryj w myślach senna maro,
moje ulotne marzenie. "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jumpstylepiekary.pun.pl www.bassteam.pun.pl www.polishowners.pun.pl www.gamecup.pun.pl www.centrum-sonyericsson.pun.pl